Ana içeriğe atla

Hidrolik Direksiyon

hidrolik direksiyon tamiriHidrolik direksiyon tüm araçlarda taşıtın kendi yolunda sevk ve idaresini düzgün bir biçimde yapmasını sağlamak için tasarlanmış özel bir parçadır.Hidrolik pompa ,Hidrolik direksiyon kutusu ve bu iki parçayı birbirine bağlayan aparatlar ve hidrolik yağdan oluşur.Özellikle ülkemizin zorlu yol ve iklim koşulları ele alındığında direksiyon kutuları , direksiyon pompaları sıklıkla arıza veren parçalardır.Paslanma , kaza , sarsıntı,patlak körükler, özelliğini kaybetmiş hidrolik yağları temel direksiyon arızalarındandır.

Direksiyonunuz arıza yapmasa bile belli dönemlerde hidrolik yağını değiştirmeniz hem aracınızın ömrünü uzatacaktır hemde zamansız arızaların önüne geçmenizi sağlayacaktır.

Biz Rewpart hidrolik olarak her ne sebeble olursa olsun arızalanmış hidrolik direksiyonunuzu ve hidrolik pompanızı hızlı güvenli ve en önemlisi GARANTİLİ olarak tamir ediyoruz.Günümüzde fabrika çıkışlı sıfır direksiyona bile garanti verilmezken biz sizin kullanılmış arızalı direksiyonunuzu tamir edip ayrıca garanti veriyoruz.
Model farkı gözetmeksizin en kısa sürede  tamir ettiğimiz direksiyonlar ve pompalar en az orjinali kadar sağlam olmakta ve tekrar arıza verme riski sıfıra indirgenmektedir.
İstanbul da iki şubemizle sizlere hizmet vermekteyiz.Taşıtınızı güvenle teslim edebilirsiniz . En kaliteli hizmeti en ucuza almanızı garanti ediyoruz.

Tüm müşterilerimize kazasız mutlu ve bol kazançlı  günler temennisiyle.

Mesut Usta

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Renault Direksiyon Kutusu

  Renault Fransanın amiral otomobil üreticilerinden biridir. Kendi markası dışında diğer markalar için de yüksek teknolojik ürünler üretimi ve tedariki sağlar. Türkiye geneline yayılmış geniş dağıtım ve satış ve yetkili servis ağı ucuz parça sunumuyla birleşince tercih edilebilirlik seviyesini yükseltmektedir. Bozuk yol şartlarına uyum sağlayan teknolojisi ile özellikle bozuk arazi koşullarının görüldüğü diğer ülkelerde de tercih edilmektedir.   Direksiyon kutusu ve direksiyon pompası tamiri konusunda son teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Revpart otomotiv en yeni arıza tespit cihazlarını kullanarak tamir sektöründe başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Renault direksiyon tamiri ve diğer marka ve modellerin tamirinde hızlı ve garantili çözümlerinin yanı sıra uygun fiyat sunumuyla sektörde lider konuma ulaşmıştır. Bir çok tamir atölyesine de parça temini etmekte geniş mobil dağıtım ağıyla kullanıcıların zaman kaybını önlemektedir.

Hidrolik Direksiyon Şeması

  Keyifli sürüş tekniklerinin anahtarı hidrolik direksiyon sistemleri için yukarıda sunduğumuz şema temel çalışma prensibini göstermektedir.Araçlarımızın tamamına yakınında resimdeki sisteme benzer hidrolik direksiyon sistemleri kullanılmaktadır.   Kış aylarının sona ermesiyle yıpranmış hidrolik direksiyonları bakımlarını yaptırmak zorunluluk halini almıştır.Bu nedenle en yakın hidrolik direksiyon tamir servisine uğramanız aracınız açısından faydalı olacaktır.Düzenli olarak direksiyon pompası , direksiyon kutusu bakımı yaptırmanız yolda kalmanızı engeller.Ücretsiz muayene için sizleri tamir bakım servisimize bekleriz

İletişim

                     Hızlı Güvenilir ve garantili tamir ve hizmet için Revpart Hidrolik daima sizinle. Hidrolik direksiyon iletişim bilgilerimiz bu sayfamızda mevcuttur. Tel: +90 212 619 47 82             0 212 328 31 02  Cep: 0 535 562 51 04          0 535 848 76 56