Ana içeriğe atla

Hidrolik Direksiyon

hidrolik direksiyon tamiriHidrolik direksiyon tüm araçlarda taşıtın kendi yolunda sevk ve idaresini düzgün bir biçimde yapmasını sağlamak için tasarlanmış özel bir parçadır.Hidrolik pompa ,Hidrolik direksiyon kutusu ve bu iki parçayı birbirine bağlayan aparatlar ve hidrolik yağdan oluşur.Özellikle ülkemizin zorlu yol ve iklim koşulları ele alındığında direksiyon kutuları , direksiyon pompaları sıklıkla arıza veren parçalardır.Paslanma , kaza , sarsıntı,patlak körükler, özelliğini kaybetmiş hidrolik yağları temel direksiyon arızalarındandır.

Direksiyonunuz arıza yapmasa bile belli dönemlerde hidrolik yağını değiştirmeniz hem aracınızın ömrünü uzatacaktır hemde zamansız arızaların önüne geçmenizi sağlayacaktır.

Biz Rewpart hidrolik olarak her ne sebeble olursa olsun arızalanmış hidrolik direksiyonunuzu ve hidrolik pompanızı hızlı güvenli ve en önemlisi GARANTİLİ olarak tamir ediyoruz.Günümüzde fabrika çıkışlı sıfır direksiyona bile garanti verilmezken biz sizin kullanılmış arızalı direksiyonunuzu tamir edip ayrıca garanti veriyoruz.
Model farkı gözetmeksizin en kısa sürede  tamir ettiğimiz direksiyonlar ve pompalar en az orjinali kadar sağlam olmakta ve tekrar arıza verme riski sıfıra indirgenmektedir.
İstanbul da iki şubemizle sizlere hizmet vermekteyiz.Taşıtınızı güvenle teslim edebilirsiniz . En kaliteli hizmeti en ucuza almanızı garanti ediyoruz.

Tüm müşterilerimize kazasız mutlu ve bol kazançlı  günler temennisiyle.

Mesut Usta

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hidrolik Direksiyon Şeması

  Keyifli sürüş tekniklerinin anahtarı hidrolik direksiyon sistemleri için yukarıda sunduğumuz şema temel çalışma prensibini göstermektedir.Araçlarımızın tamamına yakınında resimdeki sisteme benzer hidrolik direksiyon sistemleri kullanılmaktadır.   Kış aylarının sona ermesiyle yıpranmış hidrolik direksiyonları bakımlarını yaptırmak zorunluluk halini almıştır.Bu nedenle en yakın hidrolik direksiyon tamir servisine uğramanız aracınız açısından faydalı olacaktır.Düzenli olarak direksiyon pompası , direksiyon kutusu bakımı yaptırmanız yolda kalmanızı engeller.Ücretsiz muayene için sizleri tamir bakım servisimize bekleriz

Hidrolik Direksiyon Tempra

Marka: RENAULT Yağ kaçırma problemi Genel Arıza Belirtisi : Direksiyon toplamaz Tamiri İçin Gerekli Maksimum süre: Sökme Takma 2 saat içinde problem hallolur Tamiri İçin Tahmini Ücret: 200 TL Hidrolik Direksiyon un Yenisi: 600 TL Yukarda yazılı rakam ve ücretler yaklaşık ücretler olup net ve kesin ücret bilgileri araç görülüp arıza belirlendikten   sonra müşteriye söylenir. Araç muayenesi ve arıza tespiti ÜCRETSİZDİR.

Hidrolik Direksiyon-Honda Civic Direksiyon Kutusu

    Hidrolik direksiyon arızaları araçların en sık karşılaşılan arızalarındandır.Ortalama her on araçtan ikisi yüzbin km de direksiyon arızasıyla karşılaşmakta aracın bulunduğu bölge ve yol şartlarına göre bu oranlar artmakta yada azalmaktadır.    Resimde gördüğümüz Honda Civic direksiyon kutusu aracın hidrolik direksiyon sisteminin en önemli parçasıdır . Direksiyon sisteminin rahat bir biçimde hareket etmesini sağlayan sistem arızalandığında konforlu sürüş keyfi kaybolur.    Hidrolik direksiyon Tamiri konusunda uzman firmamız hidrolik direksiyon konusundaki hertürlü sorularınıza iletişim numaralarından ücretsiz olarak bilgi vermektedir.