Ana içeriğe atla

Direksiyon Tamir


hidrolik direksiyon tamiri

Resimde temel görünümü olan direksiyon sistemi tüm araçlarda ufak değişiklik göstersede temel amacı aracı yönlendirmektir.Bunun için kimi zaman hidrolik basıncı kimi zaman elektirik motoru gücünü kimi zamanda herikisini birden kullanır.Aracın sürekli işleyen aşınan ve zaman içinde bozulan temel parçalarındandır.        Rewpart otomotiv olarak 15 yıldan uzun süredir otomotiv sektöründe olamanın deneyimiyle hidrolik direksiyon sistemleri arızalarının tamirini gerçekleştiriyoruz. Direksiyon sistemlerine bağlı direksiyon pompası sorunlarıda başlıca uzmanlık alanlarımızdandır.
      Otomobil , kamyonet , kamyon, minibüs otobüs her türlü aracın hidrolik direksiyonu hidrolik direksiyon pompasını tamir etmekteyiz.Yaptığımız işi en uygun fiyata yapmanın yanında tüm tamirlerimiz firmamızın garantisi kapsamındadır.
      Hertürlü direksiyon probleminizde bizi çekinmeden arayabilirsiniz.


Mesut Usta

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Renault Direksiyon Kutusu

  Renault Fransanın amiral otomobil üreticilerinden biridir. Kendi markası dışında diğer markalar için de yüksek teknolojik ürünler üretimi ve tedariki sağlar. Türkiye geneline yayılmış geniş dağıtım ve satış ve yetkili servis ağı ucuz parça sunumuyla birleşince tercih edilebilirlik seviyesini yükseltmektedir. Bozuk yol şartlarına uyum sağlayan teknolojisi ile özellikle bozuk arazi koşullarının görüldüğü diğer ülkelerde de tercih edilmektedir.   Direksiyon kutusu ve direksiyon pompası tamiri konusunda son teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Revpart otomotiv en yeni arıza tespit cihazlarını kullanarak tamir sektöründe başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Renault direksiyon tamiri ve diğer marka ve modellerin tamirinde hızlı ve garantili çözümlerinin yanı sıra uygun fiyat sunumuyla sektörde lider konuma ulaşmıştır. Bir çok tamir atölyesine de parça temini etmekte geniş mobil dağıtım ağıyla kullanıcıların zaman kaybını önlemektedir.

Hidrolik Direksiyon Şeması

  Keyifli sürüş tekniklerinin anahtarı hidrolik direksiyon sistemleri için yukarıda sunduğumuz şema temel çalışma prensibini göstermektedir.Araçlarımızın tamamına yakınında resimdeki sisteme benzer hidrolik direksiyon sistemleri kullanılmaktadır.   Kış aylarının sona ermesiyle yıpranmış hidrolik direksiyonları bakımlarını yaptırmak zorunluluk halini almıştır.Bu nedenle en yakın hidrolik direksiyon tamir servisine uğramanız aracınız açısından faydalı olacaktır.Düzenli olarak direksiyon pompası , direksiyon kutusu bakımı yaptırmanız yolda kalmanızı engeller.Ücretsiz muayene için sizleri tamir bakım servisimize bekleriz

İletişim

                     Hızlı Güvenilir ve garantili tamir ve hizmet için Revpart Hidrolik daima sizinle. Hidrolik direksiyon iletişim bilgilerimiz bu sayfamızda mevcuttur. Tel: +90 212 619 47 82             0 212 328 31 02  Cep: 0 535 562 51 04          0 535 848 76 56